„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 7:0 sutriuškino „Valladolid“ futbolininkus Katalonų ekipos žaidėjai prieš šio susitikimo pradžią vilkėjo apšilimo marškinėlius, kuriais išreiškė palaikymą 17-mečiui Marcui Bernaliui.

Pastarasis susitikimo su „Rayo Vallecano“ metu patyrė traumą ir greičiausiai praleis didžiąją sezono dalį.

„Barcelona“ nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kūrė pavojingas progas. Raphinha, Roberto Lewandowskio ir Jules Kounde tikslūs smūgiai pirmajame kėlinyje padėjo šeimininkams iš karto susikrauti triuškinamą pranašumą 3:0.

Katalonai tęsė savo dominavimą ir antrajame kėlinyje. Raphinha pridėjo dublį, susitikimo pabaigoje taip pat pasižymėjo Dani Olmo ir Ferranas Torresas bei rezultatas tapo net 7:0. „Barcelona“ į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Hansi Flickas tapo pirmuoju „Barcelonos“ treneriu laimėjusiu pirmąsias ketverias žaistas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse nuo Ernesto Valverde (7 pergalės per 7 pirmąsias rungtynes 2017/18 m. sezone).

Lamine‘as Yamalis prisidėjo prie 14 pelnytų įvarčių per 42 sužaistas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse (6 įvarčiai ir 8 rezultatyvūs perdavimai).

Raphinha pelnė savo pirmąjį „hat-tricką“ karjeros metu. Pastarasis antrą kartą pelnė 2+ įvarčių atstovaudamas „Barcelonai“, 2024 m. balandžio mėnesį tai padarė Čempionų lygoje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“.