„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos pirmose E grupės rungtynėse namuose 0 – 1 turėjo pripažinti „Real Sociedad“ futbolininkų pranašumą.

Casemiro 5-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Fredo 23-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Antony 26-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Alexas Remiro.

Cristiano Ronaldo 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Braisas Mendezas 59-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real Sociedad“ į priekį 1:0.

Casemiro 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus nepavyko.

Jadonas Sancho 81-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

„Man Utd“ šiose rungtynėse iš viso atliko 15 smūgių, tuo tarpu „Real Sociedad“ futbolininkai dvigubai mažiau – 8

Europos lygos E grupėje kartu su „Manchester United“ ir „Real Sociedad“ kartu varžosi „Šerif“ ir „Omonia“ komandos.