Trečiadienio vakarą naujame Europos taurės turnyre sezone startavo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkai, kurie 69:80 (26:23; 17:22; 13:20; 13:15) nusileido Stambulo „Bahcesehir“ ekipai.

16

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, tačiau vilniečiai netrukus juos pasivijo, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik taškas (12:13).

7-ąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą – 19:19. Paskutinėmis sekundėmis Anthony Cowanas pataikė dvitaškį su pražanga ir po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 26:23.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva buvo svečių pusėje, kurie panaikino 6 taškų deficitą ir ne tik atstatė pusiausvyrą (35:35), bet ir užbaigę atkarpą 11:0 truktelėjo į priekį – 42:35.

Visgi iki ilgosios pertraukos „Wolves Twinsbet“ sugebėjo praktiškai likviduoti deficitą – 43:45.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai iškart išlygino rezultatą ir prasidėjo kova taškas į tašką.

„Bahčešehir“ smeigė du taiklius tritaškius ir atitrūko (63:56), o netrukus pridėjo ir dvitaškį – 65:56. Iki kėlinio pabaigos nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Regimantas Miniotas ir Marekas Blaževičius tirpdė „vilkų“ deficitą iki vos trijų taškų (62:65), bet sulaukė atsako iš Jaleeno Smitho ir C.J.Massinburgo – 70:62. T.Cavanaugh prisidėjo, kad vilniečių situacija komplikuotųsi (74:65), nes liko jau tik 3 minutės.

A.Andrewsas rinko svarbius „Wolves Twinsbet“ taškus (67:74), bet baudas realizavo Mateušas Ponitka, netrukus dar rinkęs taškus su pražanga ir taip kone uždarydamas rungtynes – 78:67.

Primename, kad Vilniečiai vietines pirmenybes pradėjo pergale, o Turkijos klubui tai bus pirmasis oficialus mačas.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20 (9 išpr. praž.), Jeffery Tayloras ir Tre‘Shawnas Thurmanas – po 10, Garrisonas Brooksas 8 (8 at. kam.), Andrew Andrewsas 7 (7 rez. perd, 1/5 trit.).

„Bahčešehir“: Axelis Bouteille 17 (7 atk. kam.), Tai‘us Odiase 14 (5 atk. kam.), Tyleris Cavanaugh 13, C.J.Massinburgas 12.