NBA žvaigždės LeBrono Jameso sūnus Bronny Jamesas pirmą kartą į aikštę išbėgo vilkėdamas Los Andželo „Lakers aprangą“. NBA Vasaros lygos rungtynėse gynėjas pelnė 4 taškus, tačiau pergalės savo komandai neatnešė.

Los Andželo „Lakers“ klubas 94:108 (18:23, 23:24, 25:32, 28:29) nusileido Sakramento „Kings“ krepšininkams.

B. Jamesas žaidė 22 minutes ir pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų ir pražangų.

Pirmuosius savo taškus 55-asis NBA naujokų biržos šaukimas pelnė po prasiveržimo, kai jo komanda atsilikinėjo 29:31.

Po rungtynių B. Jamesas dalino autografus gausiai susirienkusiems jauniesiems savo fanams, tačiau pats žaidėjas socialiniuose tinkluose susilaukė kritikos dėl prastos gynybos.

„Lakers“ ekipai 17 taškų surinko Blake‘as Hinsonas (5/7 trit.), 15 pridėjo Tommy Kuhse‘as (8 rez. perd.), 14 – Maxwellas Lewisas.

17-asis Los Andželo klubo šaukimas naujokų biržoje Daltonas Knechtas per 26 minutes pasižymėjo 12 taškų.

„Kings“ gretose nesulaikomai žaidė 32 taškus suvertęs Adonisas Armsas (12/17 dvit., 7/8 baud., 11 atk. kam.), 20 pelnė Antoine‘as Davisas, 17 įmetė Jordanas Fordas (6 rez. perd.), 13 – Xavieras Sneedas.