Sunkią pergalę NBA draugiškose rungtynėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. JJ Redicko auklėtiniai svečių arenoje 107:102 (26:23, 26:35, 22:24, 33:20) įveikė Milvokio „Bucks“ klubą.

Permainingose rungtynėse „Bucks“ vienu metu pirmavo 15 taškų persvara. Tačiau vėliau „Lakers“ pelnė 20 taškų be atsako ir paskutiniame ketvirtyje perlaužė rungtynių eigą.

Kadangi tai buvo draugiškos rungtynės, abi komandos ribojo savo žvaigždžių minutes.

LeBronas Jamesas per 16 minučių įmetė 11 taškų, Giannis Antetokounmpo per 19 minučių surinko 20 taškų. Tiesa, pirmasis dar spėjo gauti techninę pražangą dėl neužfiksuotos pražangos.

„Lakers“ naujokas Bronny Jamesas žaidė tik šešias minutes, per kurias pasižymėjo tik keturiais pramestais metimais.

„Bucks“: Bobby Portis 23 (5/5 trit.), AJ Johnsonas 13 (2/7 dvit., 3/5 trit., 4 atk. kam.), Damianas Lillardas 8 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Liamas Robbinsas 5 (5 atk. kam.), Patas Connaughtonas, Chris Livingstonas, MarJonas Beauchampas (4 rez. perd.), Anžejs Pašečnikas ir Tyleris Smithas (9 atk. kam.) po 4, AJ Greenas (1/4 trit.) ir Ryanas Rollinsas po 3, Andre Jacksonas (1/5 dvit.) ir Taureanas Prince po 2.

„Lakers“: Rui Hachimura 14 (4/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Daltonas Knechtas 13 (3/6 dvit., 2/10 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Quincy Olivari (3/4 trit., 5 atk. kam.) ir Anthony Davis (5/10 dvit., 0/4 trit., 8 atk. kam.) po 11, Maxwellas Lewis 9, Gabe Vincentas (2/4 trit.) ir Maxas Christie po 8, Jaxsonas Hayesas (4 atk. kam.) ir D'Angelo Russellas (3/7 dvit., 6 rez. perd.) po 6, Armelas Traore (4 atk. kam.) ir Colinas Castletonas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 4, Jalenas Hoodas Schifino 2.