Visgi, prieš keletą dienų pasirodė informacija, kad keltais į Airiją toliau plūsta Didžiojoje Britanijoje registruotais automobiliais keliaujantys žmonės. C.McGregorą tai gerokai įsiutino.
„Vyrai ir moterys, pamatęs šią naujieną pagalvojau apie terminą „šlapinimasis prieš vėją“. Jei neuždarysime jūros ir oro uostų, tai ką mes pasieksime? Juk tokiu būdu koronavirusas ir atkeliavo į Airiją. Jums tai panašu į užsidarymą? Bijau, kad ne“, - sakė C.McGregoras.
Užsienio žiniasklaidoje jau spėliojama, kad airis, taip aktyviai įsijungęs į kalbas su politikais, gali turėti ir kitų tikslų. Spėjama, kad po karjeros koviniame sporte pabaigos C.McGregoras mėgins žengti į vietinę politiką.
„Vis labiau domiuosi tuo, kur „nusėda“ Airijoje surenkami pinigai ir pastebiu vis daugiau atvejų, kai nesusiveda galai. Yra daug dalykų, kurie man nepatinka, bet manau, kad viską galima pataisyti, laikantis aiškių instrukcijų. Pažiūrėsime, kas bus ateityje“, - yra sakęs C.McGregoras.
Airio tėvas Tony McGregoras dar 2017 m. pareiškė matantis savo sūnų politikoje: „Conoras galėtų būti politikas, jei tik nuspręstų eiti tokiu keliu. Galbūt baigęs kovotojo karjerą jis pereis į politiką.“
Airijoje jau užfiksuota beveik 10 tūkst. koronaviruso atvejų ir 334 mirtys. Balandžio 10 d., kai C.McGregoras ragino tautiečius susiimti, ir buvo pati blogiausia Airijai. Tada per parą užfiksuota net 1515 naujų koronaviruso atvejų. Pats C.McGregoras šiomis dienomis griežtai laikosi karantino, bet neapleidžia ir treniruočių, dalindamasis savo paslaptimis.