Šeštadienio vakarą Anglijoje ir toliau buvo žaidžiami 8-to turo „Premier“ lygos susitikimai. Užtikrintą pergalę šiame ture šventė „Manchester City“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė „Aston Villa“ ir kol kas pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržti sugebėjo 28-tą minutę, kai po Micah Richardso perdavimo, įvartį per save įmušė Mario Balotelli. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje niekas neįmušė, nors tokių progų turėjo abi komandos.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Man City“ įvarčių. Šį kartą po Yaya Toure atlikto perdavimo pasižymėjo Adamas Johnsonas.

Praėjus dar penkios minutėms, įvartį pelnė ir Vincentas Kompany, kuriam kamuolį perdavė jau minėtasis Johnsonas.

64-tą minutę „Aston Villa“ rezultatą sušvelnino, kai įvartį įmušė Stephenas Warnockas, tačiau jau 71-ą minutę Jamesas Milneris vėl atstatė trijų įvarčių persvarą. Daugiau įvarčių šiose varžybose niekas neįmušė.

Rungtynėse tarp lygos naujokų „Norwich“ ir „Swansea“, savo pranašumą pavyko įrodyti „Norwich“ klubui, kurie 3-1 įveikė komandą iš Velso.

Visi rezultatai:

„Manchester City“ 4 – 1 „Aston Villa“

28' [1 – 0] Mario Balotelli

47' [2 – 0] Adam Johnson

52' [3 – 0] Vincent Kompany

64' [3 – 1] Stephen Warnock

71' [4 – 1] James Milner

„Norwich“ 3 – 1 „Swansea“

1' [1 – 0] Anthony Pilkington

10' [2 – 0] Russell Martin

12' [2 – 1] Daniel Graham

64' [3 – 1] Anthony Pilkington

„QPR“ 1 – 1 „Blackburn“

16' [1 – 0] Heidar Helguson

24' [1 – 1] Christopher Samba

„Stoke“ 2 – 0 „Fulham“

80' [1 – 0] Jonathan Walters

87' [2 – 0] Rory Delap

„Wigan“ 1 – 3 „Bolton“

4' [0 – 1] Nigel Reo-Coker

40' [1 – 1] Mohamed Diame

45' [1 – 2] David N'Gog

90' [1 – 3] Chris Eagles

73' Kevin Davies („Bolton“)