„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Helsinkio HJK futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1, bendrame rezultate triumfavo 4 – 1 ir žengė į kitą atrankos etapą.

Panevėžiečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai. Lee Erwinas 38-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė HJK ekipą į priekį 1:0.

Visgi greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ernestas Veliulis pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

HJK antrajame kėlinyje aktyviau kūrė progas. Luke Plange standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. A. Halme atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Topi Keskinenas atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Visgi pavojingiausią progą sukūrė panevėžiečiai. Lucaso De Vega smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. Prie atšokusio kamuolio pirmasis atsidūrė Noelis Mbo, tačiau pastarojo smūgį blokavo vartų sargas.

Panevėžiečiai likusį laiką gynėsi užtikrintai ir varžovams pasižymėti daugiau neleido.

„Panevėžys“ Čempionų lygos antrajame atrankos etape susitiks su Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkais.