„Lietuvos rytas“ įtikinamai atsirevanšavo Stambulo „Bešiktaš“ ekipai už pralaimėjimą pirmajame „Last 32“ etapo mače. Vilniečiai išvykoje varžovus sutriuškino 84:63 (22:16, 16:17, 20:9, 26:21) ir iškovojo ketvirtąją pergalę P grupėje.

Startinis svečių penketas: O.Cookas, M.Gecevičius, G.Orelikas, D.Songaila ir J.Palaciosas.

„Lietuvos rytas“ rungtynių pradžią laimėjo 11:4 ir susikrovė 7 taškų persvarą.

C.Iversono taškai sumažino Aleksandro Petrovičiaus auklėtinių pranašumą (13:10).

J.Palaciosas ir M.Gecevičius pasižymėjo puolime - po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 22:16.

Taškų sausrą puolime nutraukė du taiklūs M.Gecevičiaus baudos metimai (24:22, 15 min.). Aikštėje virė atkakli kova, tačiau visada nedidelę persvarą turėjo svečiai. Prieš pertrauką „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 38:33.

LKL vicečempionai puikiai pradėjo trečiąjį kėlinį ir nutolo (44:33). Šeimininkai toliau netaikliai metė baudos metimus, o „Lietuvos rytas“ krovėsi pranašumą 54:37 (28 min.).

„Lietuvos rytas“ iškovojo užtikrintą pergalę 84:63. Vilniečiai visiškai sustabdė turkų snaiperius (5/29, 17 proc. taikl.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (41 ir 39).

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas – 22, Z.Dowdellas – 13, D.Songaila – 8, R.Seibutis ir M.Gecevičius – po 7, S.Babrauskas, O.Cookas ir S.Jelovacas – po 6, G.Orelikas – 5, T.Lydeka – 4.

„Bešiktaš“: D.Perkinsas – 17, C.Iversonas – 13, Ch.Loftonas, T.Ruzičius ir O.Sirinas – po 8, M.Yagmuras – 3, M.Guleras, R.Broekhoffas ir C.Topaloglu – po 2.