Dvyliktą pergalę keturioliktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei iki šiol vienvaldžius trylikos komandų turnyro lyderius Vloclaveko "Anwil" krepšininkus pasivijo Tomo Pačėso treniruojamas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.

Čempionų titulą ginantys Sopoto krepšininkai sekmadienį išvykoje 87:78 (15:16, 28:14, 17:23, 27:25) privertė pasiduoti vienuoliktojoje pozicijoje esančią Manto Česnauskio Slupsko "Energa Czarni" (4 pergalės ir 10 pralaimėjimų) komandą.

15 taškų nugalėtojams pelnė, 3 kamuolius po krepšiais atkovojo, 2 rezultatyvius perdavimus atliko, dukart suklydo bei 4 pražangas surinko Donatas Slanina. Per 26 su puse minutės jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 6 bei 3 baudų metimus iš 4.

Tomo Masiulio sąskaitoje - 2 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 1/3) taškai, 4 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir blokuotas varžovo metimas (23 min. 26 sek.).

Simonas Serapinas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 1 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 0/1, baudos 1/3) tašką bei kartą prasižengė (9:21).

M. Česnauskis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei prasižengė 4 kartus. Per 30 su puse minutės jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

Penktąją vietą užimantis Gintaro Kadžiulio Ostruvo "Atlas Stal" (7/7) klubas sekmadienį išvykoje 76:82 (16:17, 15:18, 25:23, 20:24) turėjo pripažinti Kolobžego "Kotwica" (7 vieta - 6/8) krepšininkų pranašumą.

Lietuvio sąskaitoje šiose rungtynėse - 9 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 1/4, baudos 4/5) taškai, 5 sugriebti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 2 klaidos (29:48).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sopoto "Prokom Trefl" 14 12 2 1145:996 26
2. Vloclaveko "Anwil" 14 12 2 1091:994 26
3. Zgoželeco "PGE Turow" 14 10 4 1090:973 24
4. Svecio "Polpak S.A." 14 8 6 1050:1049 22
5. Ostruvo "Atlas Stal" 14 7 7 1125:1131 21
6. Vroclavo "ASCO Šląsk" 13 7 6 976:965 20
7. Kolobžego "Kotwica" 14 6 8 1074:1120 20
8. Valbžycho "Gornik" 14 6 8 1015:1072 20