Kovo 9–11 dienomis Turkijos sostinėje Stambule vyko  pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame geriausiai istorijoje pasirodė Lietuvos penkių sportininkų rinktinė.

Daugiausiai titulų šiose pirmenybėse kaip ir tikėtąsi iškovojo JAV atletai. Jie susižėrė 9 iš 26 aukso medalių komplektų ir iškovojo 17 medalių iš 79 (9 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos).

Antroje vietoje medalių lentelėje atiteko Didžiajai Britanijai, kuri po kelių mėnesių viso pasaulio geriausių sportininkų laukia olimpinėse žaidynėse Londone. Britai Stambule iškovojo 9 medalius (3 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos).

Trečią vietą užėmė Etiopija su dviem aukso, vienu sidabro ir dviem bronzos apdovanojimais. Neįprastoje sau penktoje vietoje liko Rusija su vienu aukso, trim sidabro ir šešiais bronzos medaliais, o 15-oje – vos du vicečempionų titulus iškovoję vokiečiai.

Stambule pasiekti du pasaulio rekordai – septynkovėje amerikiečio Ashtono Eatono (6645 taškai) ir penkiakovėje ukrainietis Natalijos Dobrinskos (5013).

Šis čempionatas  Lietuvai buvo pats  sėkmingiausią per visą šių čempionatų istoriją. Pasiekti trys Lietuvos rekordai (A. Skujytė ir S. Tamošaitytė), pagerintas vienas asmeninis rekordas (L. Grinčikaitė) bei pakartotas asmeninis rekordas (A. Palšytė).

Medalių įskaitoje Lietuvos komanda, laimėjusi bronzos medalį, pasidalino 25–28 vietas su Kuba, Lenkija ir Trinidadu–Tobagu. Pagal taškus už 1–8 vietas Lietuvos rinktinė užėmė 22 vietą (iki šiol aukščiau 37 vietos nebuvo pakilusi).

Rezultatai:  A. Skujytė ( 3 vieta, 4802 taškai. LR), S. Tamošaitytė (4 v., 8,03 sek., LR), A. Palšytė (9 v., 1,92 m), R. Sakalauskas (9 v., 6,69 sek.), L. Grinčikaitė (12 v., 7,26 sek.).