Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų šuolių į aukštį varžybose Lietuvos atstovė Airinė Palšytė iškovojo sidabro medalį.

19-metė lietuvė finale sekmadienį trečiuoju bandymu peršoko į 1 m 96 cm aukštį iškeltą kartelę ir pakartojo Lietuvos rekordą, kurį 1994 metais pasiekė Nelė Žilinskienė.

Nugalėjo amerikietė Brigetta Barrett, 1 m 96 cm, bronzos medalį iškovojo estė Ana Iljuscenko (1 m 94 cm).

Finale varžėsi 13 sportininkių.

Vaikinų šuolių į tolį varžybose 22-ejų metų Darius Aučyna (7 m 76 cm) užėmė aštuntąją vietą.

Vaikinų estafetės 4x100 m finale Lietuvos komanda - Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Martas Skrabulis ir Martynas Jurgilas - buvo diskvalifikuoti.

Nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos (PAR) sprinteriai (39,25 sek.), sidabro medalius pelnė Kinijos atstovai (39,39 sek.), o bronza atiteko Honkongo bėgikams (39,44 sek.).

Iš aštuonių finale startavusių komandų klasifikuotos penkios.