Didžiulį pranašumą vėjais paleidusi Monako „AS Monaco“ (10-6) komanda su Donatu Motiejūnu patyrė nesėkmę Eurolygoje.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 71:79 (21:24, 26:10, 15:17, 9:28) krito prieš Milano „AX Armani“ (5-10) krepšininkus, kurie fiksuoja antrąją pergalę iš eilės.

Tuo tarpu Monako ekipai tai buvo antroji nesėkmė per pastaruosius tris mačus turnyre.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, padarė klaidą ir surinko 14 naudingumo balų.

Iniciatyvą į savo rankas perėmę svečiai jau antrajame kėlinyje šovė į priekį dviženkliu skirtumu (41:29).

Po didžiosios pertraukos Monako krepšininkai nemažino apsukų, o atstumas pasiekė ir rekordines aukštumas – 17 taškų (56:39).

Visgi, tai netapo aikštės šeimininkų kapituliacijos ženklu. Pastarieji prieš lemiamą kėlinį sumažino deficitą iki 11 (62:51), o ketvirtajame surengė spurtą 19-0, po kurio patys įsiveržė į priekį (70:77).

Po tokio smūgio svečiai jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti savo nesėkmę – 71:79.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 24 (6/14 dvit., 2/10 trit., 6/8 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Elie Okobo 16 (6/6 baud.), Alpha Diallo 10, Donatas Motiejūnas ir Donta Hallas (7 atk. kam.) po 9.

„AX Armani“: Billy Baronas 23 (2/6 dvit., 6/10 trit., 1/1 baud.), Brandonas Daviesas 14, Devonas Hallas 12, Giampaolo Ricci 11 (8 atk. kam.), Nicolo Melli 7.