Pirmadienio popietę Paryžiaus olimpinėse žaidynėse įvyko teniso legendų mačas, kuriame susigrūmė Rafaelis Nadalis ir Novakas Džokovičius.

Po daugiau nei dvi valandas trukusios kovos 6:1, 6:4 pergalę šventė ir kelialapį į trečiąjį etapą iškovojo serbas N. Džokovičius.

38-erių ispanas R. Nadalis tęs žaidynes dvejetų varžybose.

Pirmose olimpinių žaidynių varžybose N. Džokovičius 2:0 (6:0; 6:1) nugalėjo australą Matthew Ebdeną.

Tuo tarpu R. Nadalis pirmoje svarbiausio sporto turnyro kovoje 2:1 (6:1; 4:6; 6:4) patiesė Vengrijos atstovą Martoną Fucsovicsą.

Ispanijos tenisininkas yra iškovojęs aukso medalį 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse.

Tuo tarpu 37-erių N. Džokovičius iškovojo bronzos medalį tose pačiose 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse.

Mačo transliacijos vaizdo įrašas – naujienos viršuje.