NBA naujokų biržoje 55-uoju šaukimu Los Andželo „Lakers“ pakvietas Bronny Jamesas debiutavo ikisezoninėse rungtynėse pagrindinės komandos sudėtyje. Nors daugelis ryškiausių ekipos žvaigždžių, įskaitant 19-mečio tėvą LeBroną Jamesą, nežaidė, krepšininkas nesugebėjo išnaudoti jam skirtų minučių.

Atakuojantis gynėjas žaidė 16 minučių, per kurias tepelnė 2 taškus, o „Lakers“ 107:124 (23:36, 26:22, 39:37, 19:29) nusileido Minesotos „Timberwolves“.

Nuo suolo pakilęs NBA žvaigždės sūnus pataikė 1/5 dvitaškių, prametė vieną mestą tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo net 3 metimus ir padarė 1 klaidą.

Anksti į priekį truktelėję „vilkai“ antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo 21 taško pranašumą (46:25). Trečiajame kėlinyje Kalifornijos ekipa spurtavo ir visiškai pasivijo oponentus (84:83), tačiau atsakomasis spurtas vėl pasiuntė „Lakers“ į nokdauną.

Tuo tarpu NBA vasaros lygoje Las Vegase NBA Bronny Jamesas per 4 rungtynes vidutiniškai rinko po 8,8 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Susitikimą taip pat praleido ir kitos ryškiausios komandų žvaigždės (Anthony Davisas, Anthony Edwardsas bei Juliusas Randle’as).

Gerokai ryškesnis buvo kitas komandos naujokas. 17-uoju šaukimu naujokų biržoje pakviestas Daltonas Knechtas per 25 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„Timberwolves“: Joshas Minottas 22 (4/6 tritaškių, 8 atk. kam., 3 per. kam.), Robas Dillinghamas 21 (3/6 tritaškių, 4 rez. perd.), Luka Garza 20 (9 atk. kam.), Terrence’as Shannonas 14 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Donte DiVincenzo 11 (3/3 tritaškių), Daishenas Nixas 10.

„Lakers“: Austinas Reavesas (5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 10/10 baud. met.) ir Daltonas Knechtas (2/7 tritaškių, 5 klaidos) po 16, D’Angelo Russellas 14, Maxas Christie (7 atk. kam., 1/5 tritaškių) ir Gabe’as Vincentas po 11, Rui Hachimura (6 atk. kam.) ir Jaxsonas Hayesas (6 atk. kam.) po 9.