Pergale Eurolygos sezoną atidarė Stambulo „Anadolu Efes“ (1-0) krepšininkai. Turkijos ekipa išvykoje 76:67 (15:21, 21:15, 15:16, 25:15) pranoko Bolonijos „Virtus“ (0-1) atstovus.

Pirmoje dalyje vyko atkakli dvikova, tačiau po didžiosios pertraukos turkai pratęsė spurtą iki 15-0 ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą (47:36).

Visgi, dar tame pačiame trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą (49:50). Visus reikalus Stambulo krepšininkai išsprendė ketvirtajame kėlinyje.

Trys tritaškiai iš eilės svečiams leido atsiplėšti (66:56), o netrukus atstumas dar padidėjo (70:58). Toks smūgis aikštės šeimininkams tapo pražūtingu ir atsitiesti jau nepavyko – 76:67.

„Anadolu Efes“: Danas Oturu 14 (5/8 dvit., 4/6 baud., 9 atk. kam.), Elijah Bryantas 12, Shane‘as Larkinas 11, Rodrigue‘as Beaubois 7, Rolandas Šmitas, Dariusas Thompsonas ir Derekas Willisas po 6.

„Virtus“: Isaia Cordinier 16 (4/6 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), Tornike Šengelija 12 (5 kld.), Marco Belinelli, Matthew Morganas, Mouhametas Dioufas ir Ante Žižičius po 7.