Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate debiutavo Prancūzijos futbolininkas Kylianas Mbappe, kuris su savo naująja ekipa Madrido „Real“ sezoną pradėjo sužaisdamas lygiosiomis 1:1 su praėjusį sezoną vos 15-ą vietą užėmusia „Mallorca“.

Didžiausias dėmesys šios rungtynėse buvo skirtas K.Mbappe, kurio debiutas pritraukė ypatingą dėmesį ir speciali kamera „Mbappe Cam“ fiksavo kiekvieną prancūzo judesį.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau 13-ą minutę pelnė Rodrygo, kuris užbaigė „Real“ ataką pasivaręs kamuolį šiek tiek toliau nuo vartų ir atliko tobulą smūgį į tolimąją vartų pusę.

„Mallorca“ sugebėjo išlyginti rezultatą 53-ią minutę, kai pasižymėjo Vedatas Muriqi, kuris pasinaudojo „Real“ gynybos klaida ir tiksliai smūgiavo galva po kampinio.

Netrukus „Real“ bandė atstatyti pranašumą, o didžiausia grėsmė kilo iš K.Mbappe, kuris kelis kartus pavojingai įsiveržė į „Mallorca“ baudos aikštelę. Viena iš svarbiausių „Real“ progų buvo sukurta po Toni Krooso perdavimo, tačiau K.Mbappe smūgį atrėmė „Mallorca“ vartininkas.

Tuo tarpu „Mallorca“ taip pat buvo arti to, kad išsiveržtų į priekį, kai 70-ąją minutę Pablo Maffeo atliko galingą smūgį iš toli, tačiau Thibautas Courtoisas pademonstravo savo meistriškumą, išgelbėdamas „Real“ nuo įvarčio.

Galiausiai per 7-ą pridėto laiko minutę tiesioginę raudoną kortelę už spyrė į varžovo koją užsidirbo Ferlandas Mendy.

Tai buvo jau antrosios K.Mbappe rungtynės už „Real“ ekipą šiame seozne. Prieš tai jis rugpjūčio 14-ą UEFA Super taurės rungtynėse pasižymėjo prieš „Atalanta“, o „Real“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

Artimiausias rungtynes „Real“ žais rugpjūčio 25-ą dieną prieš „Valladolid“.