Sekadienį centrinėje Anglijos „Premier“ lygos dvikovoje čempionų titulą ginanti „Manchester City“ ekipa svečiuose 2:0 palaužė Londono „Chelsea“ klubą.

Pirmą rungtynių įvartį 18-ą minutę pelnė Erlingas Haalandas. Teisėjai dar pasitelkę VAR peržiūrinėjo, ar Silva nebuvo nuošalėje, tačiau įvartis nebuvo panaikintas.

Nuo 2022/23 m. sezono, E.Haalandas pelnė daugiau įvarčių rugpjūčio mėnesį (13), nei visa „Chelsea“ kaip komanda (11).

E.Haalandas per 100 pasirodymų už „Man City“ ekipą buvo įtrauktas į 106 įvarčius, o šiandienos įvartis jam buvo 91-as.

Tašką rungtynėse padėjo Mateo Kovačičius, kuris pasižymėjo 84-ą minutę ir padidino „Man City“ pranašumą iki dviejų – 2:0.