16-metis Ispanijos futbolo vunderkindas Lamine'as Yamalis Europos čempionato pusfinalyje visam pasauliui pademonstravo, kad yra aukščiausios klasės futbolininkas.

Rungtynėse su Prancūzija pirmieji įvartį 9-ą rungtynių minutę praleido ispanai, tačiau jau 21-ą mačo minutę L. Yamalis išlygino rezultatą smūgiu, kokiais visą karjerą garsėja Lionelis Messi. Būtent su šiuo futbolininku pastaruoju metu ir yra vis dažniau lyginamas L. Yamalis.

L. Yamalio smūgis iš už baudos aikštelės prieigų skriejo į tolimąjį kairįjį vartų kampą, o prancūzų vartininkas Mike'as Maignanas neturėjo jokių šansų jį atremti.

Šis įvartis ypatingas jaunajam talentui dar ir tuo, kad jis tapo jauniausiu visų laikų futbolininku pasižymėjusiu Europos pirmenybėse.

Vėliau 24-ą minutę skirtumas didėjo iki 2:1, o antrasis pasižymėjo ispanas Dani Olmo.

Pusfinalio rungtynes stebėkite gyvai čia:

L. Yamalio įvartį žiūrėkite straipsnio viršuje.

Čempionato metu gerino ne vieną rekordą

Jaunasis Ispanijos rinktinės talentas L. Yamalis pirmenybių starte pagerino visų laikų Europos futbolo čempionatų rekordą po to, kai pradėjo rungtynes nuo pat mačo pradžios turnyro starte.

Jis mače su kroatais startavo būdamas 16 metų ir 338 dienų amžiaus. L. Yamalis tapo jauniausiu visų laikų Europos čempionatų žaidėju.

Pergalę pusfinalyje savo šaliai atnešęs L.Yamalis taip pat tapo jauniausiuoju futbolininku, pasirodžiusiu pasaulio arba Europos futbolo čempionato pusfinalyje (16 metų ir 362 dienos) bei pagerino iki tol Pele priklausiusį rekordą (17 metų ir 244 dienos).

Čempionate jis jau yra taip pat yra atikęs 3 rezultatyvius perdavimus.