Triuškinančią pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ krepšininkai. NBA čempionai namuose 139:89 (40:18, 31:30, 37:15, 31:26) visiškai pažemino Filadelfijos „76ers“ komandą.

Aikštės šeimininkai iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo mačo pradžios ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė net 22 taškų pranašumą (40:18).

Šis nenustojo augti, o rekordiniu tapo ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė įspūdingi 54 taškai (128:74).

Nugalėtojai pataikė net 23 tritaškius ir juos realizavo 49 proc. tikslumu (23/47). Maža to, atliko net 38 rezultatyvius perdavimus ir visiškai dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių (60:33).

Filadelfijos klubui nepadėjo ryškiausios žvaigždės Joelas Embiidas, Paulas George‘as bei Tyrese‘as Maxey.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 18 (6/8 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud., 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Luke‘as Kornetas (8 atk. kam.) ir Samas Hauseris (5/6 trit.) po 15, Xavieras Tillmanas (7 atk. kam.), Paytonas Pritchardas (8 rez. perd.) ir Jordanas Walshas (3/3 trit.) po 11.

„76ers“: Jaredas McCainas 20 (8/13 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud.), KJ Martinas ir Justinas Edwardsas (0/5 trit.) po 9, Ricky Councilas, Guerschonas Yabusele ir Jordanas Tuckeris po 8, Jeffas Dowtinas Jr. 7 (1/6 trit.).