Antrąją pergalę Europos čempionato D grupėje pasiekė Serbijos (2/0) rinktinė, kuri 81:68 (20:15, 23:10, 17:24, 21:19) nepaliko vilčių Čekijos (0/2) krepšininkams.

Pirmoje dvikovoje blankiai atrodęs Tomašas Satoransky šįkart net nebuvo registruotas susitikimui – įžaidėjas dar jaučia čiurnos traumos padarinius.

Nieko nuostabaus, kad be savo pagrindinio įžaidėjo likę čekai strigo puolime – per du kėlinius sukrapštė tik 25 taškus ir turėjo 18 taškų deficitą.

27-ąją minutę serbai toliau kontroliavo situaciją (58:35), tačiau 14:2 atkarpa kėlinį baigė čekai – 49:60.

Vis dėlto per paskutinį ketvirtį Čekijai arčiau nei 8 taškai priartėti nepavyko. Nugalėtojams Nikola Jokičius pelnė 18 taškų (11 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Vasilije Micičius – 13 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Vanja Marinkovičius – 11 (3/5 tritaškiai), Nikola Kaliničius – 10 taškų.

Pralaimėjusiems po 13 taškų įmetė Vojtechas Hrubanas (1/7 tritaškiai) ir Vitas Krejči, 11 surinko Martinas Peterka, po 8 – Ondrejus Balvinas (9 atk. kam.) ir Patrikas Auda.