Filadelfijos „76ers“ (36/23) komandos gretose galiausiai debiutavo po mainų iš Bruklino „Nets“ ekipos gautas Jamesas Hardenas.

Jo debiutinėse rungtynėse su „76ers“ marškinėliais Filadelfijos ekipa svečiuose 133:102 (34:25, 31:24, 27:25, 41:28) sutriuškino Minesotos „Timberwolves“ (32/29) krepšininkus.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai ėmė didinti atstumą ir įgijo dviženklę persvarą (27:16).

Laikui bėgant skirtumas tarp komandų tik didėjo ir lengva pergalė atiteko Filadelfijos ekipai.

Didžiausias „76ers“ pranašumas buvo fiksuotas rungtynių pabaigoje, kai svečiai pirmavo net 35 taškais (133:98).

Galiausiai keturiais taškais iš eilės mačą užbaigę aikštės šeimininkai deficitą kiek sumažino – 133:102.

35 minutes žaidęs J.Hardenas debiutiniame mače pelnė 27 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, padarė 2 klaidas ir 4 sykius prasižengė.

„Mes nesame savanaudiški žaidėjai. Mes norime tiesiog laimėti. Turime žaidėjų, kurie jaučia žaidimą ir aikštelę. Čia pasieksime puikių dalykų. Mano darbas yra išeiti į aikštę ir prisidėti prie pergalių“, – kalbėjo naujasis Filadelfijos klubo gynėjas.

„76ers“: Joelas Embiidas 34 (7/13 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud., 10 atk. kam.), Tyrese‘as Maxey 28 (4 per. kam.), Jamesas Hardenas 27 (5/7 trit., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Matisse‘as Thybulle‘as 11 (7 atk. kam.), Isaiah Joe 8.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25 (6/13 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 21, Anthony Edwardsas 15, Jadenas McDanielsas 10, Taureanas Prince‘as 8, Nazas Reidas 7.