Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Milano „Inter“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

Piotras Zielinskis rungtynių pradžioje realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Dušanas Vlahovičius netrukus puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Timothy Weah pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Henrikhas Mkhitaryanas sužaidus daugiau nei pusvalandį tiksliu smūgiu išlygino rezultatą 2:2, o antrą kartą nuo vienuolikos metrų atžymos pasižymėjęs P.Zielinskis sugrąžino „Inter“ pranašumą 3:2.

Denzelis Dumfriesas antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padidino „Inter“ pranašumą 4:2. Kenanas Yildizas pelnė du įvarčius iš eilės ir rezultatas šiame susitikime vėl tapo lygus 4:4.

Pirmą kartą „Serie A“ lygos rungtynių tarp „Inter“ ir „Juventus“ komandų pirmajame kėlinyje buvo pelnyti penki įvarčiai.

„Juventus“ šiose rungtynėse prieš „Inter“ išleido jauniausią startinį vienuoliktuką „Serie A“ lygoje (25 metai ir 212 dienų).

Tuo tarpu Vokietijos lygoje Miuncheno „Bayern“ klubas išvykos rungtynėse 5:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus.

Michaelis Olise puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Jamalis Musiala netrukus nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

„Bayern“ dominavo ir antrajame kėlinyje. Harry Kane‘as, Leroy‘us Sane ir Kingsley Comanas pridėjo po įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 5:0.

V.Kompany vadovaujama „Bayern“ komanda pelnė 29 įvarčius per pirmąsias aštuonias rungtynes „Bundesliga“ čempionate, o tai yra daugiausiai istorijoje.

„Bayern“ po aštuonių sužaistų rungtynių turi surinkęs 20 taškų ir rikiuojasi pirmoje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Bochum“ su vos 1 tašku žengia paskutinis aštuonioliktas.