Sekmadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyko LFF taurės finalas, kuriame susikovė FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ komandos. Po atkaklios kovos LFF taurę į viršų kėlė FK „TransINVEST“ futbolininkai rungtynėse triumfavę rezultatu 2:1.

Pirmojo kėlinio metu netrūko pavojingų progų, o pirmoji iš jų kilo jau 10-ąją minutę, kai kamuolį link vartų pasiuntė Povilas Kiselevskis, tačiau Lukas Paukštė puikiai atliko savo darbą ir sulaikė kamuolį. Vėliau dvi progas prieš L. Paukštę turėjo ir brazilas H. Devensas, tačiau vartininkas vėl puikiai apgynė vartus. Galiausiai, pirmąjį įvartį 41-ąją minutę įsirašė „Šiaulių“ komanda, kai kamuolį į vartus pasiuntė Eligijus Jankauskas 1:0.

Po ilgosios pertraukos „TransINVEST“ turėjo vieną tikslą – pasivyti varžovus. Šį tikslą pastarieji sugebėjo įgyvendinti jau 54-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Yoichi Kawachis (1:1). Tačiau to „Transinvest“ ekipai nepakako ir jie nusprendė pabandyti sukurti stebuklą Kaune. 80-ąją minutę Linas Zingertas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė savo komandą į priekį 2:1.

Galiausiai per likusį laiką nei vienai komandai nebepavyko susikurti sėkmingų progų ir rungtynės baigėsi „Transinvest“ pergale 2:1.

Tik antroje šalies futbolo lygoje žygiuojantys Vilniaus raj. „TransINVEST“ futbolininkai jau vien patekę į taurės finalą sukūrė neįtikėtiną futbolo pasaką, o galiausiai triumfavo ir į viršų kėlę taurę.

Jie kelyje link finalo išvengė favoritų, o A lygus klubus sutiko ketvirtfinalyje ir pusfinalyje. Šiuose etapuose pranoko Gargždų „Bangą“ ir Telšių „Džiugą“.

Įdomu tai, kad „TransINVEST“ tapo pirmąja antrojo diviziono ekipa nuo 2019-ųjų, kuri pateko į taurės finalą – tąsyk finale dėl trofėjaus kovėsi Gargždų „Banga“, kuri pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“.

Tuo tarpu šiauliečiai savo kelią LFF taurėje pradėjo 2:1 laimėta dvikova prieš Alytaus „Dainavą“. Vėliau sekė pergalė 2:0 prieš žemesnės lygos „Be1 NFA“ komandą bei namuose tokiu pat rezultatu nugalėti Vilniaus „Riteriai“.

Pusfinalyje dėl bilieto į finalą jie po pratęsimo įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Primename, kad šis vakaras buvo ypatingas ir dėl to, kad nei „TransINVEST“, nei FA „Šiauliai“ iki šiol nebuvo žaidę finale.

transvestitai laimės!
Žaisite ne aikšteje o šernu išknistoje pievoje o vartininkai braidys po purva dar tokios gedos nemačiau tegul jie įen bulves lohai sodina o ne varžybas rengia
Dar tokios gedos nebuvo
Kur dar matete tokia vartininko aikštele tik kauno purvyno aikšteje vartininkas vaikšto po purvyna