Anglų „Premier“ lygoje antradienį sveiką kailį ir tašką Londono „Arsenal“ padėjo išgelbėti Olivier Giroud. Prancūzas paskutinę pridėto laiko minutę galva pelnė įvartį ir išplėšė lygiąsias 3:3 (0:2) dvikovoje su „AFC Bournemouth“.

Triumfuodamas puolėjas imitavo savo įvartį „skorpiono“ stiliumi rungtynėse su „Crystal Palace“.

Su 41 tašku „Arsenal“ užima ketvirtą vietą „Premier“ lygoje – rikiuojasi už „Chelsea“ (49), „Liverpool“ (44) ir „Manchester City“ (42) ekipų.

„Bournemouth“ po Charlie Danielso (16), Callumo Wilsono (20., 11 m baudinys) ir Ryano Frasero (58.) įvarčių pirmavo net 3:0, tačiau netrukus savo atsaką sugebėjo duoti ir „Arsenal“ - Alexis Sanchezas (70.) ir Lucasas Perezas (75.) rezultatą sušvelnino, o galutinį žodį per pridėtą laiką tarė O. Giroud.