Šeštadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse vyko dramatiškas moterų vandensvydžio turnyro mažasis finalas. Jame Nyderlandų rinktinė 11:10 išplėšė pergalę prieš JAV vandensvydininkes.

Olandės ilgą laiką turėjo vytis varžoves, o paskutinę trečiojo ketvirčio minutę turėjo net 4 įvarčių deficitą (5:9). Prieš pat trečiojo kėlinuko pabaigą olandės šiek tiek priartėjo (6:9), bet paskutiniame ketvirtyje jų progresas keletui minučių vėl sustojo (7:10).

Likus žaisti kiek mažiau nei 4 min. olandės pelnė du greitus įvarčius (9:10), o rezultatą išlygino likus žaisti 79 sek., kai pasižymėjo Bente Rogge (10:10). Amerikietės savo progas toliau švaistė, likus 9 sek. prarado kamuolį ir suteikė progą olandėms. Neįtikėtina, bet likus žaisti mažiau nei sekundę Sabrina van der Sloot pasiuntė kamuolį į amerikiečių vartus ir išplėšė bronzos medalius.

Amerikietės 3 metus iš eilės laimėjo olimpiadą, o šiemet liko be medalių.

Auksą laimėjo ispanės, kurios didžiajame finale 11:9 pranoko australes. Ispanės olimpinėmis čempionėmis tapo pirmą sykį. Anksčiau du kartus jos suklupo finaluose.