Ispanijos nacionalinė krepšinio rinktinė Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iškovojo pirmąją pergalę. Sergio Scariolio auklėtiniai antrajame olimpinio krepšinio ture 84:77 pranoko Graikijos krepšininkus, kuriems tai buvo jau antroji nesėkmė iš eilės.

Prieš paskutinį turą ispanai sustiprino savo galimybes patekti į ketvirtfinalį, o Graikija paskutiniame ture privalės įveikti Australiją ir tikėtis palankų rezultatų iš kitų arenų.

Šioje grupėje taip pat žaižia Kanados krepšininkai.

Ispanija pirmajame ketvirtyje atsiliko aštuoniais taškais, bet vėliau antrajame kėlinyje spurtavo ir visą šį ketvirtį laimėjo rezultatu 28:13. Trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 16 taškų.

Graikija vėliau grįžo į žaidimą ir paskutiniame ketvirtyje priartėjo iki vieno taško 67:68, o 37-ąją žaidimo minutę dar atsiliko per vieną metimą 71:73. Ispanija netrukus pelnė šešis taškus be atsako ir rezultatas tapo 79:71.

Paskutinę minutę G.Antetokounmpo pelnė dvitaškį su pražanga ir baudos metimu galėjo mažinti skirtumą iki dviejų taškų, bet buvo netikslus. Galiausiai likus 21 sekundei W.Hernangomezas realizavo abu baudų metimus, rezultatas tapo 82:77 ir ispanai pergalės nepaleido.

Į olimpinio krepšinio turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias grupės komandas ir dvi geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos.

Ispanija: Santi Aldama 19 (12 atk. kam., 3/8 trit.), Sergio Llullas 13 (7 rez. perd., 3/6 trit.), Willy Hernangomezas 11 (7 atk. kam.), Rudy Fernandezas 10, Alejandro Abrinesas 8, Lorenzo Brownas (10 rez. perd.) ir Jaime Pradilla – po 7.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 27 (11 atk. kam., 32 n.b.), Vasilis Toliopoulos 14 (4/6 trit.), Kostas Papanikolaou 9, Nickas Calathesas 8, Georgios Papagiannis, Giannoulis Larentzakis ir Thomasas Walkupas – po 5.

Vaizdo įrašą rasite šios naujienos viršuje esančiame lange.

Kai krepsininka rodo arciau jo toks dydys kad kaikuriu puse galvos matosi cia neziurejimas arba reik telika toliau nunest