Principinė Aukštaitijos komandų dvikova baigėsi Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (4-2) pergale.

Nenado Čanako treniruojama komanda 79:70 (17:21, 25:16, 11:23, 26:10) palaužė Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (3-3) krepšininkus ir atsitiesė po dviejų nesėkmių paeiliui.

Susitikimo pradžioje prieš buvusią komandą žaidusio Gedimino Oreliko tempiami uteniškiai pirmavo 14:10. Tiek pat taškų komandas skyrė ir po pirmojo ketvirčio – 21:17.

Antrajame kėlinyje Granto Vasiliausko tritaškis į priekį išvedė panevėžiečius (26:24). Gerą gynybą demonstravusi svečių ekipa šiek tiek nutolo (40:32), tačiau iki pertraukos šeimininkai šiek tiek priartėjo – 37:42.

Po atokvėpio Utenos krepšininkai vėl atrodė geriau – jie pirmavo didesnę dalį trečiojo kėlinio, o jo pabaigoje Žygimanto Skučio pirmasis taiklus tolimas metimas šiame sezone leido uteniškiams nutolti per 9 taškus (59:50).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Ernesto Sederevičiaus sukurta „2+1“ situacija skirtumą pavertė dviženklį (63:53). Vis tik panevėžiečiai nepalūžo ir ėmė darbuotis abiejose aikštės pusėse. Visa tai virto galingu jų spurtu 17:0, kuris vėl persvėrė svarstykles „7bet-Lietkabelio“ naudai (70:63). Per likusį laiką N. Čanako auklėtiniai užtikrintai kontroliavo rungtynės ir galiausiai įsirašė ketvirtąją pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Andrija Stipanovičius. Veteranas prie 13 taškų pridėjo 6 atkovotus kamuolius bei sukaupė 17 naudingumo balų. Už jį rezultatyviau rungtyniavo Oleksandras Kovliaras (14 tšk.), o taip pat 13 taškų pridėjo Marko Pecarski.

Pralaimėtojams neužteko solidaus G. Oreliko žaidimo – 19 taškų (3/5 trit., 6/6 baud.) bei 16 naudingumo balų.

Šeimininkai vis dar negali verstis Karoliu Lukošiūnu, o panevėžiečiai neturėjo Danieliaus Lavrinovičiaus, Justino Briggso bei mačo eigoje prarado Georgios Kalaitzakį, kuris susižeidė ranką.

„Uniclub Bet-Juventus“: Gediminas Orelikas 19, Arnaldo Toro 8, Dominicas Greenas 10, Šarūnas Beniušis ir Ianas Milleris po 7, Laurynas Beliauskas 6.

„7bet-Lietkabelis“: Oleksandras Kovliaras 14, Andrija Stipanovičius ir Marko Pecarski po 13, Dovis Bičkauskis ir Martynas Varnas po 10.