Vilkaviškyje pasibaigusiame Lietuvos futsal supertaurės turnyre triumfavo „Kauno Žalgiris“. Daugkartiniai titulo laimėtojai finalinėje dvikovoje 7:2 sutriuškino „Bruklino“ ekipą. Kovoje dėl trečios vietos „Vikingai“ 10:2 nepasigailėjo „Akmenės krašto“.

Mažajame finale pirmasis įvartis krito sužaidus vos dvi minutes. Graži „Vikingų“ komandinė kombinacija baigėsi Šarūno Činiko įvarčiu. Domas Nacickas rezultatą po keturių minučių išlygino, tačiau dar po 39 sekundžių Gytis Vasylius realizavo šešių metrų baudinį bei antrąkart „Vikingai“ išsiveržė į priekį.

Likus žaisti penkias minutes „Akmenės krašto“ situacija tapo dar gerokai sudėtingesnė. Be vartininko penkiese žaidę akmeniškiai žaidybinėje situacijoje prarado kamuolį, kuris netrukus per plauką neatsidūrė jų vartuose. Neatsidūrė dėl Jorge Da Cunha paskutinės vilties pražangos – žaidimo ranka saugant savo vartus.

Žaisdami mažumoje, „Akmenės krašto“ futbolininkai neatsilaikė. Ilga jonaviškių ataka baigėsi dar vienu G. Vasyliaus įvarčiu bei padidintu komandos pranašumu iki 3:1. Antrojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė dviejų įvarčių skirtumas (4:2), tačiau tuomet įspūdingą penkių minučių atkarpą sužaidusi Jonavos komanda persvarą užaugino iki 8:2. Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas.

Po „Vikingų“ pergalės į aikštę žengė pusfinalio etapo susitikimus laimėjusios „Kauno Žalgirio“ ir „Bruklino“ ekipos. Šioje akistatoje kauniečiai varžovams nepaliko jokių šansų, nepaisant to, kad pirmojo įvarčio jiems teko laukti daugiau nei septynias minutes.

Pirmasis įvartis krito po to, kai į ataką pasijungė kauniečių vartininkas Jordanas. Būtent jis numetė kamuolį į baudos aikštelę Lukui Sendžikui, o šis vienu lietimu atidarė rungtynių sąskaitą.

L. Sendžikui priklauso ir antrasis ruungtynių įvartis, kai po idealaus perdavimo per visą aikštę atsidūręs netoli varžovų baudos aikštelės, jis perkėlė vartininką bei padvigubino skirtumą.

Dar iki pertraukos Renanas ir Vladimiras Derendiajevas savo įvarčiais pradėjo varžovų triuškinimą, o Konstantinas Bondarenko ir Renanas per dvylika antrojo kėlinio minučių persvarą padidino iki 7:0.

Nepaisant itin gero žaidimo ir milžiniškos persvaros, „Kauno Žalgiris“ turėjo ir vieną didelį nusivylimą. Antrojo kėlinio viduryje peties traumą patyrė kapitonas Justinas Zagurskas.

Kauno komandai įjungus žemesnę pavarą, rungtynių pabaigoje per 16 sekundžių „Bruklino“ komanda pasižymėjo dukart, tokiu būdu pradžiuginusi Vilkaviškio publiką, susirinkusią į areną stebėti savo miesto komandos žaidimo.

Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas prieš šį sezoną į „Kauno Žalgirį“ sugrįžęs Vladimiras Derendiajevas.

Naujasis Lietuvos futsal A lygos sezonas startuos jau rugsėjo 26 dieną „Kėdainiai United“ – „Gargždų pramogos“ komandų rungtynėmis.