Ketvirtadienį Eurolygoje įvyko antrosios atkrintamųjų serijos rungtynės, kuriose Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ 90:101 (21:23; 19:23; 23:28; 27:27) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

Po šių rungtynių serijos rezultatas tapo (2/0) Madrido krepšininkų naudai. Primename, kad pirmose šios poros atkrintamųjų serijos rungtynėse 90:74 triumfavo Madrido krepšininkai.

T. Sedekerskis šiose rungtynėse surinko 9 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Madrido klubą į pergalę vedė Facundo Campazzo, kurio sąskaitoje – 24 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu baskų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Vanja Marinkovičius, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 1 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Susitikimą tolimais metimais pradėjo svečiai, o pirmuosius šeimininkų taškus pelnė Mario Hezonja (2:6). Netrukus šeimininkai išlygino rezultatą, o Madrido klubą itin tolimu tritaškiu į priekį vedė M. Hezonja – 14:11. Nepaisant sėkmingų šeimininkų išpuolių baskai laikėsi arti ir pirmąjį ketvirti pralaimėjo tik 2 taškais – 23:21.

Antrąjį kėlinį tritaškiais pradėjo Madrido veteranas Sergio Llullas, tačiau netrukus tolimu metimu atsakė ir Markusas Howardas. Netrukus šeimininkai atsiplėšė ir Vincentas Poirier kūrė dviženklį pranašumą – 37:27. Svečiams taškus rinko T. Sedekerskis ir V. Marinkovičius (32:37), o po Chriso Chiozzos tritaškio komandas skyrė du taškai – 37:39. Galiausiai po dviejų kėlinių Eurolygos čempionai buvo priekyje 46:40.

Po pertraukos Walteris Tavaresas padidino Madrido komandas pranašumą iki 8 taškų (51:43), bet taškus su pražanga rinko Vanja Marinkovičius – 46:51. Toliau siautulį tęsė Madrido ekipos įžaidėjas F.Campazzo (56:47), bet dvitaškiu atsakė T.Sedekerskis – 49:56. M.Howardas dar labiau mažino atsilikimą (54:58), tačiau tikslūs buvo F.Campazzo ir G.Yabusele – 63:54. Madrido klubas dar labiau didino atotrūkį (70:57), o po trijų ketvirčių turėjo 11 taškų persvarą – 74:63.

Paskutinėmis lemiamo kėlinio minutėmis Madrido krepšininkai sudėjo visus taškus ir likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 20 (3/4 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), Codi Milleris-McIntyre‘as 13 (8 rez. perd.), Markusas Howardas 12, Matthew Costello 10, Tadas Sedekerskis ir Nikolaos Rogkavopoulosas (3/4 trit.) po 9, Chrisas Chiozza 8.

„Real“: Facundo Campazzo 24 (3/4 dvit., 4/5 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 33 n. b.), Guerschonas Yabusele 16, Sergio Llullas 13, Gabrielis Deckas, Vincentas Poirier (7 atk. kam., 4 blk.) ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam.) po 10, Sergio Rodriguezas 8 (5 rez. perd.).