Ketvirtadienį Uvykusiame EFA Europos lygos pirmajame atrankos etape tarpusavyje susitiko dviejų lietuvių ekipos.

Plovdivo „Botev“ su Matijumi Remeikiu namuose priėmė Slovėnijos „Maribor“ žaidėjus, kurių gretose buvo krašto gynėjas Pijus Širvys.

Tiesa, Bulgarijos ekipoje M.Remeikis liko ant suolo, o P.Širvys ne tik žaidė startinėje „Maribor“ sudėtyje, bet ir pelnė įvartį. Lietuvos rinktinės krašto gynėjas puikiu smūgiu pasižymėjo 19 minutę bei išlygino rezultatą iki 1:1.

„Botev“ pirmieji įvartį pelnė dešimt minučių anksčiau, o jį įmušė žinomas Nigerijos rinktinės puolėjas Anthony Ujah.

Galiausiai „Botev“ šias rungtynes laimėjo rezultatu 2:1, o pergalingą įvartį po jau minėto A.Ujah perdavimo 74 minutę įmušė saugas Nikola Ilievas.

„Maribor“ gretose P.Širvys žaidė visas rungtynes bei buvo geriausiai įvertintas svečių žaidėjas. Po savaitės šios ekipos sužais atsakomąsias rungtynes tik viskas veiksmas jau vyks Maribore.