Šeštadienį Kauno sporto halėje pasibaigusiame 2016 metų Europos salės futbolo čempionato (UEFA Futsal EURO 2016) preliminaraus etapo C grupės keturių komandų atrankos turnyre Lietuvos rinktinė iškovojo vieną pergalę, patyrė dvi nesėkmes ir liko trečia.

Paskutiniąsias grupės turnyro rungtynes lietuviai 2:8 (1:2) pralaimėjo C grupės turnyrą laimėjusiems Gruzijos salės futbolininkams.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Marius Bezykornovas (4:09) ir Arsenijus Buinickis (33:31).

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Giorgis Tikurišvilis (4:40 ir 20:33) bei Arčilas Sebiskveradzė (23:27, 32:32), po vieną - Zurabas Lukava (19:08), Giorgis Altunašvilis (21:55), Kachaberas Maisaja (26:01) ir Vachtangis Džvarašvilis (35:22).

"Pirmąjį kėlinį sužaidėme gerai. Antrajame kėlinyje pritrūko ir fizinės jėgos, nesame pripratę prie tokio tempo, kokį padiktavo gruzinai, po susitikimo spaudos konferencijoje kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Rudžionis. - Nesinori skųstis, bet antrus kėlinius pradedame blogai. Galbūt tai ir mano kaltė. Kai sukrenta keli įvarčiai, pasivyti labai sunku. Jie vėliau atsipalaidavo ir parodė aukštą pilotažą, savo meistriškumą ir techniką. Gavome gerą pamoką. Tik iš gerų varžovų ir tokiose rungtynėse gali mokytis. Mums tai buvo labai naudingai turnyras. Bendrai turnyre visos rungtynės buvo gerėjančia progresija. Netgi šiandien buvo geriausios rungtynės su geriausiu priešininku, bet prasčiausiu rezultatu. Jeigu vertinti tik skaičius - be abejo, blogai. Tačiau pagal žaidimą pasirodėme galbūt net aukščiau savo galimybių."

Surinkę 7 taškus gruzinai tik dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumo aplenkė antroje vietoje likusią Šveicarijos komandą, kuri pirmajame trečiojo turo susitikime 7:5 (2:;0) įveikė Estijos ekipą.

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Gruzija 3 2 1 0 15:6 7 2. Šveicarija 3 2 1 0 13:9 7 3. Lietuva 3 1 0 2 10:15 3 4. Estija 3 0 0 3 10:18 0

Iš viso šiame 2016 metų Europos salės futbolo pirmenybių atrankos etape rungtyniaus 24 rinktinės, suskirstytos į šešias grupes. Į kitą etapą pateks septynios ekipos - šešių grupių nugalėtojos bei

absoliučiai geriausia antrąją vietą užėmusi komanda.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.