Penktadienį aštuonios Senojo žemyno rinktinės  pradėjo kovas dėl keturių likusių kelialapių į 2012 metų Europos futbolo čempionato finalo varžybas. Estijos rinktinė namuose patyrė triuškinančią nesėkmę prieš Airijos vienuolikę 0:4 ir palaidojo viltis patekti į 2012 metų Europos pirmenybės.

Airijos futbolininkai į priekį įsiveržė 13-ą minutę, kai pasižymėjo Keithas Andrewsas. Antrajame kėlinyje, 67 – ąją minutę Jonathas Walteresas padvigubino persvarą (0:2), o 71 – ąją minutę pasižymėjo Robbie Keanas.

77 - ąją minutę R. Keanas įmušė antrąjį įvartį - nuo 11 metrų baudinio atžymos (0:4).

Estai rungtynes baigė 9 -iese -  34 -ąją minutę aikštę palikti buvo priverstas Andrejus Stepanovas, o 77 - ąją Raio Piiroja.

Rezultatai:

Bosnija ir Hercegovina 0 - 0 Portugalija

Turkija 0 - 3 Kroatija

2' Ivica Olič [0 - 1]

32' Mario Mandzukič [0 - 2]

51' Vedran Corluka [0 - 3]

Čekija 2 - 0 Juodkalnija

63' Vaclav Pilar [1 - 0]

90' Tomaš Sivok [2 - 0]

Estija 0 - 4 Airija

13' Keith Andrews [0 - 1]

67' Jonathan Walters [0 - 2]

71' Robbie Keane [0 - 3]

88' Robbie Keane [0 - 4] (iš 11 metrų baudinio)

34' Andrej Stepanov (Estija) - raudona kortelė

77' Raio Piiroja (Estija) - raudona kortelė