Olimpinėms žaidynėms besirengiančios JAV ir Australijos krepšinio rinktinės Abu Dabyje sužaidė draugiškas rungtynes. Pergalę šventė  Steve'o Kerro treniruojami amerikiečiai 98:92 (32:21, 21:16, 23:24, 22:31), kuriems tai jau antroji pergalė pasirengimo cikle.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi Steve'o Kerro auklėtiniams, o LeBronas Jamesas ir Anthony Edwardsas abu pataikė po du tolimus metimus ir po pirmojo kėlinio NBA žvaigždės pirmavo 32:21.

Pirmoje rungtynių pusėje amerikiečiai taip pat pataikė 11 baudų iš 11, kas padėjo susikrauti nemenką persvarą prieš ilgąją pertrauką 53:37.

Rekordinę 24 taškų persvarą JAV rinktinė buvo pasiekusi trečiajame kėlinyje (65:41), tačiau australai priartėjo (55:67), o prieš ketvirtą kėlinį amerikiečiai vis dar buvo priekyje solidžiu skirtumu – 76:61.

Skirtumas pradėjo tirpti antroje ketvirto ketvirčio pusėje kai Patty Milsas smeigė tritaškį, o kitoje atakoje olimpiniai čempionai klydo ir nespėjo laiku grįžti į gynybą 80:86

Galiausiai taškus ant i rungtynių pabaigoje sudėliojo Tyrese'as Halybyrtonas, iki jo pabaigos likus 2 minutėms pataikęs du tritaškius iš eilės 80:92

Nors australai vėl šiek tiek priartėjo, bet pergalės JAV iš rankų jau neišleido – 98:92.

Paryžiaus žaidynėse JAV grumsis C grupėje su Serbija, Puerto Riku ir Pietų Sudanu, o australų varžovais A grupėje bus Graikija, Ispanija ir Kanada.

JAV rinktinė: Anthony Davisas 17 (5/11 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud., 14 atk. kam., 26 n. b.), Devinas Bookeris 16 (7/7 baud.), Anthony Edwardsas 14 (3/5 trit.), LeBronas Jamesas, Joelas Embiidas ir Bamas Adebayo po 10, Jaysonas Tatumas 7 (5 rez. perd.).

Australijos rinktinė: Jockas Landale‘as 20 (8/10 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 29 n. b.), Joshas Giddey 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Dysonas Danielsas 14, Jackas McVeighas 9, Willas Magnay 8, Nickas Kay 7.