Dar vieną dominuojantį pasirodymą surengęs Joelas Embiidas padėjo Filadelfijos „76ers“ (35-19) komandai nutraukti dviejų nesėkmių atkarpą NBA lygoje.

Klubas namuose 119:108 (28:36, 31:29, 33:28, 27:15) pranoko Niujorko „Knicks“ (30-27) krepšininkus, kurių pergalių serija užsibaigė ties dviemis paeiliui laimėtomis rungtynėmis.

38 minutes ant parketo praleidęs J.Embiidas pelnė 35 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Pirmoje susitikimo dalyje sąlygas diktavo svečiai iš Niujorko, kurie įgijo ir dviženklį pranašumą. Šie juo džiaugėsi ir trečiajame kėlinyje (74:86).

Vis dėlto, vėliau sekęs aikštės šeimininkų spurtas 13-0 leido persverti rezultatą (87:86).

Galiausiai rungtynes Filadelfijos krepšininkai uždarė atkarpa 8-0 ir pirmą kartą įgiję dviženklę persvarą laimėjo susitikimą – 119:108.

„76ers“: Joelas Embiidas 35 (14/17 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Tyrese‘as Maxey 27 (5/8 trit.), Jamesas Hardenas 20 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Georgesas Niangas 13, Tobiasas Harrisas 12.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as (5/11 trit., 10 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) po 30, RJ Barrettas 19, Immanuelis Quickley 13, Quentinas Grimesas ir Isaiah Hartensteinas (3 blk.) po 6.