Šiandien Tarptautinės teniso federacijos būstinėje Londone buvo ištraukti 2025 metų sezono Daviso taurės – teniso komandinio pasaulio čempionato – pirmos grupės atkrintamųjų varžybų burtai. Lietuvos vyrų teniso rinktinės varžove tapo Liuksemburgo komanda.

Pajėgiausių šios šalies ir Lietuvos tenisininkų akistata pirmąjį kitų metų vasario savaitgalį įvyks Liuksemburge.

Geriausių planetos tenisininkų tūkstantuke Liuksemburgas šiuo metu turi du atstovus. 23 metų amžiaus Chrisas Rodeschas ATP klasifikacijoje užima 456-ą vietą, o 26-erių Alexas Knaffas yra 640-as.

Lietuvos rinktinės vedliai Vilius Gaubas, Edas Butvilas ir Ričardas Berankis ATP reitinge užima atitinkamai 179-ą, 261-ą ir 325-ą vietas.

Šių metų pradžioje Liuksemburgo tenisininkai Daviso taurės varžybose 2:3 nusileido Kolumbijos rinktinei, o rugsėjo mėnesį tokiu pat rezultatu įveikė Naujosios Zelandijos rinktinę.

Lietuvos komanda vasario mėnesį „SEB arenoje“ Vilniuje 3:2 įveikė Sakartvelo rinktinę, tačiau rugsėjį Kroatijoje 0:4 pripažino šios šalies tenisininkų pranašumą.

Daviso taurės klasifikacijoje Lietuvos rinktinė yra 40-a, o jos būsimieji varžovai – 54-i.