Liepos 5 d., penktadienis
    ESP GER 18:40
    Liepos 6 d., šeštadienis
    ENG SUI 18:40

Ukrainos futbolo rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionate, kai paskutiname E grupės mače sužaidė lygiosiomis 0:0 su belgais.

Nepaisant to, kad pirmą kartą Europos futbolo čempionato istorijoje visos komandos grupėje surinko po lygiai (4) taškus, bet ukrainiečiai turi prasčiausią įmuštų-praleistų įvarčių santykį, tad jie liko ketvirti.

O belgams šis rezultatas reiškia, kad jie grupėje užėmė antrąją vietą ir keliauja į aštuntfinalį. Jų aštuntfinalyje jau laukia Prancūzijos futbolininkai.

Mačo pradžioje pavojingos atakos smaigalyje atsidūrė Romelu Lukaku, bet belgo smūgį užtikrintai atrėmė vartininakas.

Ukraina irgi kelis kartus bandė pavojingai atsakyti, bet vis trūko tikslumo.

Belgijos rinktinė ilgiau kontroliavo kamuolį, o ukrainiečiai dar kelis kartus pavojingai išbėgdavo į kontratakas. Visgi tai rezultato neatnešė.

Kėlinio pabaigoje Kevinas De Bruyne pabandė sumaniai įveikti Ukrainos vartininką. Galiausiai pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Po pertraukos Ukraina vis sugebėdavo susikurti pavojingas atakas, tačiau lemiamu metu pritrūkdavo tikslumo arba gerai sužaisdavo belgų gynyba.

Per teisėjo jau pridėtą laiką ukrainiečiai dar atliko pavojingą smūgį, tačiau galiausiai buvo užfiksuotos nulinės lygiosios, kurios tenkino tik belgus.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90+4 min. Deja... ukrainiečiams taip ir nepavyko įmušti, netenkino ir rezultatas kitame grupės mače, tad jiems tenka važiuoti namo.

87 min. Ukrainiečiai atakuoja, nes jiems būtina laimėti, kitaip čempionatas baigsis. Bet trūksta aštrumo, o ir belgai surenga kelis pavojingus atsakymus.

75 min. Abi rinktinės apsikečiai pavojingomi situacijomis. Bet vartininkai gelbėja savo komandas ir rezultatas nesikeičia.

64 min. Kelios pavojingos belgų užuomazgos atakoje, tačiau vėl trūksta tikslumo.

45 min. Startas.

Pirmas kėlinys:

45+2 min. Po pirmojo kėlinio kol kas 0:0.

41 min. K. De Bruyne smūgiuoja pavojingai, bet vartininkas savo vietoje. Čia pat ir Ukraina atsako ataka, tačiau lemiamu metu pritrūksta tikslumo.

27 min. Georgijus Sudakovas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

20 min. Ukraina atsakė keliais smūgiais, bet kol kas rezultatas nesikeičia.

6 min. Romelu Lukaku atsiduria pavojingos atakos smaigalyje, bet ukrainiečių vartininkas sužaidžia užtikrintai.

1 min. Rungtynės prasideda!