AFC Čempionų lygos Elito grupės etape Cristiano Ronaldo pelnė pergalingą įvartį, o jo atstovaujama „Al Nassr“ ekipa 2:1 iškovojo pergalę prieš Kataro „Al Rayyan“.

Tai buvo jo sugrįžimo rungtynės po praleisto pirmojo grupės mačo su Irako „Al-Shorta“ dėl virusinės infekcijos.

Nors C.Ronaldo buvo anksčiau įmušęs kamuolį į vartus, tačiau įvartis buvo atšauktas dėl nuošalės,. Visgi likus 14 minučių iki rungtynių pabaigos C.Ronaldo tiksliai smūgiuodamas į viršutinį vartų kampą nepaliko jokių šansų vartininkui ir įmušė antrąjį „Al Nassr“ įvartį.

Dar pirmajame kėlinyje komandą į priekį išvedė buvęs „Liverpool“ puolėjas Sadio Mane, kuris pasižymėjo smūgiu galva, tačiau „Al Rayyan“ atsitiesė rungtynių pabaigoje, kai Rogeris Guedesas likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos sušvelnino rezultatą sėkmingai smūgiuodamas iš arti.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Riyadas Mahrezas pelnė pirmąjį sezono įvartį, kai Saudo Arabijos „Al Ahli“ rezultatu 2:0 nugalėjo JAE „Al-Wasl“, o Kataro „Al-Sadd“ nugalėjo Irano „Esteghlal“ 20.