Šeštadienį, Kaune vykusiame draugiškame susitikime tarp atgimstančio F.B.K „Kauno“ (LFF III lyga) ir VMFD „Žalgirio“ (LFF A lyga) ekipų pergalę rezultatu 6:2 šventė žalgiriečiai.

S. Dariaus ir S. Girėno stadione susirinkusiems futbolo aistruoliams Vilniaus ir Kauno komandos padovanojo aštuonis įvarčius.

Jau pačioje susitikimo pradžioje, dideliam vietinių žiūrovų džiaugsmui, į priekį 6-ąją minutę išsiveržė F.B.K. „Kaunas“, kuomet po pakelto kampinio kamuolį į vartus nukreipė Andrius Klimakovas.

Įgyta persvara kauniečiai džiaugėsi neilgai. VMFD „Žalgiris“ ekipa į „Kauno“ iššūkį atsakė net keturiais įvarčiais.

12 minutę rezultatą išlygino baudos aikštelėje techniškai kamuolį suvaldęs Calumas Elliotas.

14 minutę žalgiriečius į priekį išvedė gynėją lengvai suklaidinęs Vaidotas Šilėnas.

Trečiasis įvartis buvo pelnytas 17 minutę, po šių žaidėjų kombinacinės atakos, kurios metu V. Šilėnas perdavė kamuolį C. Elliotui, o pastarasis be didesnio pasipriešinimo pasiuntė jį į vartų tinklą.

Aktyviai puolime rungtyniavęs V. Šilėnas netrukus atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šį kartą Mantui Kukliui. Saugų tandemas 19 minutę svečių persvarą patrigubino - 1:4.

Rezultatas nepakitęs išliko iki pat kėlinio pabaigos, nors pasižymėti progų turėjo abi vienuolikės.

Po pertraukos VMFD „Žalgiris“ į aikštę sugrįžo pakeitęs net aštuonis futbolininkus, o antrajam kėliniui įpusėjus progos pasireikšti buvo suteiktos jauniesiems žaidėjams - Danieliui Romanovskiui, Arturui Skuratovičiui, Rokui Simanavičiui, Mykolui Krasnovskiui.

50 minutę įvarčiu pasižymėjo puolėjas Kamilis Bilinskis, kontratakos metu atsidūręs vienas prieš vartininką.

Prabėgus kiek daugiau nei dešimčiai minučių, po puikaus Georgo Freidgeimo perdavimo iš krašto, puolėjas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus - 6:1.

Rankų nenuleidę kauniečiai pačioje rungtynių pabaigoje patys įmušė antrąjį įvartį, simboliškai vainikavusį šį rezultatyvų draugišką mačą.

F.B.K. „Kaunas“ 2:6 VMFD „Žalgiris“

Įvarčiai: Andrius Klimakovas (6 min.), Marius Prieskenis (89 min.); Calumas Elliotas (12 ir 17 min.), Vaidotas

Šilėnas (14 min.), Mantas Kuklys (19 min.), Kamilis Bilinskis (50 ir 62 min.).

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Georgas Freidgeimas, Andrius Skerla, Andro Švrljuga, Andrejus Nagumanovas, Mantas Kuklys, Pavelas Komolovas, Vaidas Šilėnas, Arminas Vaskela, Calumas Elliotas.

Po keitimo: Marius Rapalis, Algis Jankauskas, Luka Peričius, Kamilis Bilinskis, Paulius Janušauskas, Povilas Krasnovskis, Raimondas Vilėniškis, Ramūnas Radavičius, Danielis Romanovskiis, Rokas Simanavičius, Mykolas Krasnovskis, Arturas Skuratovičius.

F.B.K. „Kaunas“: Ignas Plūkas, Aivaras Stančius, Mantas Fridrikas, Aurimas Lipnevičius, Nerijus Malinauskas, Andrius Klimakovas, Karolis Gvildys, Erikas Grigaitis, Ramūnas Mačežinskas, Janas Sevilla, Andrius Sanajevas.

Po keitimo: Mantas Kavaliauskas, Deividas Paulauskas, Lukas Turauskas, Justas Orantas, Edgaras Prieskienis, Rimvydas Lipnevičius, Marius Prieskienis, Gintaras Griškevičius, Edmundas Pukys, Linas Sankauskas, Giedrius Būtėnas.