Galingas ketvirtasis kėlinys leido išsigelbėti Bolonijos „Virtus“ (15/7) krepšininkams ir nutraukti dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją Eurolygoje. Luca Banchi auklėtiniai namuose 73:63 (19:10, 8:22, 18:22, 28:9) po atkaklios kovos pranoko Vilerbano ASVEL (4/18) komandą.

Nors italai užtikrintai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (17:7), tačiau tai lengvo gyvenimo šiose rungtynėse neužtikrino.

Panašu, pernelyg atsipalaidavę aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje visiškai prarado iniciatyvą ir turėtą persvarą. Svečiai iš Prancūzijos ją greitai ištirpdė ir jau patys įsiveržė į priekį (24:30).

Antrame kėlinyje svečiai Bolonijos komandai leido įmesti vos 8, taškus, o po didžiosios pertraukos sėkmingą žaidimą tęsę Vilerbano krepšininkai netruko dar labiau padidinti atstumo (37:48).

Ilgai buksavę italai galiausiai prabudo ketvirtajame kėlinyje. Agresyviai žaidę gynyboje jie praleido tik 9 taškus kėlinyje. Jo pradžioje aikštės šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir susigrąžino persvarą (62:56).

Po šio momento daugiau sukurti intrigos oponentams nebeleido ir pasiekė pergalę namuose – 73:63.