Suomijos bei Švedijos sostinėse tęsiasi 77-asis pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame dėl medalių kovoja 16 pajėgiausių planetos komandų.

Antrą nesėkmę iš eilė aštuonių komandų H grupėje Suomijos sostinėje patyrė bei į antrąją vietą nukrito čempionės titulą ginanti Rusijos (9 tšk.) rinktinė, 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) turėjusi pripažinti lyderiais tapusių olimpinių žaidynių bronzos medalininkų šeimininkų (11 tšk.) pranašumą.

Kitame šios grupės mače vicečempionė Slovakijos komanda po baudinių serijos 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Austrijos ekipai.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 4 1 0 0 3 9:19 3

Ketvirtą pergalę S grupėje Stokholme iškovojo bei lydere tapo olimpinė čempionė Kanados (13 tšk.) rinktinė, 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) nugalėjusi į septintąją poziciją nukritusius

Baltarusijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

Į ketvirtąją vietą pakilo planetos pirmenybių bronzos medalininkė Čekijos (8 tšk.) komanda, 4:2 (2:0, 0;0, 2:0) įveikusi autsaiderę Slovėnijos (1 taškas) ekipą.

S grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 5 0 0 1 4 9:21 1

Į pasaulio ledo ritulio pirmenybių ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.