Sekmadienio vakarą Italijos „Serie A“ lygoje įvykusiame miesto derbyje„AC Milan“ klubas 2:1 įveikė „Inter“ futbolininkus.

Christianas Pulisičius sužaidus dešimt minučių puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0. „Inter“ perėmė iniciatyvą pirmajame kėlinyje ir kūrė pavojingas progas, o tai davė vaisių. Federico Dimarco tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1. Puikia proga kėlinio pabaigoje pasižymėti nepasinaudojo Marcusas Thuramas, kurio smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Mike‘as Maignanas.

Antrajame kėlinyje aktyvesni puolime jau buvo „AC Milan“ futbolininkai. Keletą pavojingų smūgių atliko Rafaelis Leao, tačiau pasižymėti nepavyko. Tuo tarpu Tammy Abrahamo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų. Matteo Gabbia 89-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „AC Milan“ pergalę 2:1.

„Milan“ pelnė pirmąjį derbio įvartį prieš „Inter“ klubą „Serie A“ lygos rungtynėse pirmą kartą nuo 2020-ųjų metų spalio mėnesio.

„Inter“ ir „AC Milan“ po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkusios po 8 taškus ir atitinkamai rikiuojasi šeštoje ir septintoje turnyrinės lentelės vietose.