„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 5:1 sutriuškino „Villarreal“ futbolininkus.

Yeremy Pino rungtynių pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.

Netrukus Robertas Lewandowskis pelnė dublį ir padėjo „Barcelonai“ sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino tiksliai kamuolį į vartus pasiuntęs Ayoze Perezas 1:2.

Nicolas Pepe antrojo kėlinio pradžioje tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau po VAR įvartis vėl buvo neįskaitytas dėl nuošalės. Netrukus Pablo Torre pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino pranašumą 3:1. Robertas Lewandowkis nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio, o Thiernoy Barry pelnytas įvartis vėl po VAR peržiūros buvo neįskaitytas. Visgi Raphinha pridėjo du įvarčius iš eilės ir įtvirtino katalonų ekipos pergalę 5:1.

R.Lewandowskis pelnė 48 įvarčius per 75 sužaistas rungtynes atstovaudamas „Barcelonos“ komandai „La Liga“ pirmenybėse ir pakartojo Lenkijos futbolininkui Janui Urbanui priklausiusį rekordą – 48 įvarčiai per 177 susitikimų.

P.Torre tapo ketvirtuoju „Barcelonos“ žaidėju, pelniusiu įvartį ir atlikusiu rezultatyvų perdavimą tose pačiose „La Liga“ rungtynėse po Raphinha, R.Lewandowskio, Ferrano Torreso.

„Barcelona“ yra vienintelė komanda stipriausiose Europos penkiose futbolo lygose, kuri turi bent du žaidėjus, pelniusius 5+ įvarčių šį sezoną (R.Lwandowskis ir Raphinha).

Ir toliau neklumpanti „Barcelona“ turi iškovojusi šešias pergales, surinkusi 18 taškų ir užtikrintai rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Villarreal“ su 11 taškų žengia penkta.