Graikijos čempionate Salonikų "Aris T.T. Bank" klubas, kuriam atstovauja Simonas Serapinas, išvykoje rezultatu 71:63 (15:19, 17:10, 20:18, 19:16) nugalėjo Atėnų "Marousi Costa Coffee" komandą.

Lietuvis nugalėtojų gretose per 8 su puse minutės taškais nepasižymėjo, po kartą prasižengdamas ir suklysdamas bei atlikdamas vieną rezultatyvų perdavimą.

"Aris T. T. Bank": B. Wrightas - 24 (5 atk. kam.), L. Agadakos - 13 (7 atk. kam.), J. Massey (7 atk. kam.) ir H. Mottola (5 atk. kam.) - po 9.

"Maroussi Costa Coffee": T. Bryadas - 17 (11 atk. kam.), C. Haralabidis - 14, A. Glyniadakis - 12.

Tuo tarpu kitose šios dienos rungtynėse Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" neturėjo problemų su Rodo "Kolossos" komanda ir įveikė ja rezultatu 106:84 (39:24, 22:19, 19:19, 26:22).

A. Macijauskas per 21 su puse minutės į varžovų krepšį įmetė 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir dukart suklydo.

"Olympiacos": R. Blackney - 18 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), G. Printezis - 14 (7 atk. kam.), K. Vassiliadis - 14, A. Macijauskas - 12, G. Bourousis - 10 (9 atk. kam.).

"Kolossos": C. Stinsonas - 15, D. Pinnockas, G. Diamadopoulos ir I. Josipovičius - po 14, S. Djikanovičius - 12 (6 atk. kam.).