OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pirmąją sezono pergalę iškovojo „7bet-Hockey Punks“. Šeštadienį Vilniuje „7bet-Hockey Punks“ atstovai rezultatyviose rungtynėse 8:5 nugalėjo Rygos „Prizma“. Tai buvo pirmoji vilniečių pergalė po aštuonių iš eilės pralaimėjimų.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Lietuvius į priekį išvedė Nolas Reganas (11:26, rez. perd. Davidas Maniačekas), bet netrukus jis pats prasižengė, o daugumą realizavo Renarsas Ciprusas (13:57, rez. perd. Armandas Berzinšas, Emilis Ezitis).

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, bet progų realizacija džiaugėsi tik „pankai“. Jie sugebėjo pasižymėti net tris kartus be atsako ir įgijo solidžią persvarą. Tikslūs buvo Alexas Maunula (25:55, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, Ilja Četvertakas), Davidas Maniačekas (28:16, rez. perd. N. Reganas, Domas Janušonis) ir Ilja Četvertakas (32:12)

Trečiasis kėlinys prasidėjo abejų komandų tiksliomis atakomis daugumoje. Davis Straupe buvo sušvelninęs latvių deficitą (44:14, rez. perd. Kristapas Milleris, Robertas Jekimovas), bet netrukus į tai atsakė Ilja Četvertakas (44:58, rez. perd. A. Maunula).

Negana to, „7bet-Hockey Punks“ savo persvarą netrukus didino iki keturių įvarčių. Iš toli tiksliai iššovė Kostas Gusevas (45:54, rez. perd. A. Maunula, I. Četvertakas).

Vilniečius kiek sunerimti privertė vos 24 sekundžių atkarpa, per kurią krito du įvarčiai į jų vartus. D. Straupe (46:35, rez. perd. R. Jekimovas, Rūdolfas Spilva) ir Edijus Brahmanis (46:59, rez. perd. Artūras Apfelbaumas) sugrąžino rungtynėse intrigą, o šeimininkų treneris prašė pertraukėlės.

Negana to, vėliau E. Brahmanis (54:51, rez. perd. E. Ezitis, Ilja Grekovas) sugebėjo „Prizma“ deficitą sumažinti vos iki vieno įvarčio. Tiesa, „7bet-Hockey Punks“ atstovai nepasimetė ir I. Četvertakas realizavo dar vieną daugumą (56:55, rez. perd. A. Maunula, K. Gusevas).

Galiausiai iki rungtynių pabaigos likus vos dviem sekundėms A. Maunula pasiuntė ritulį į tuščius vartus (59:58, rez. perd. D. Maniačekas).

Po šios pergalės „7bet-Hockey Punks“ turnyrinėje lentelėje pakilo į šeštąją poziciją.