Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Pietryčių diviziono lyderis Vašingtono "Capitals" (56 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi sekmadienį reguliariojo sezono mače namie 7:2 (2:0, 1:1, 4:1) sutriuškino Atlanto diviziono autsaiderę Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (49 tšk.) ekipą.

D.Zubrus šiame mače atliko du rezultatyvius perdavimus: pirmuoju atveju jis asistavo švedui Callei Johanssonui (Kalei Juhansonui, 12:23), o trečiame kėlinyje po lietuvio perdavimo antrąjį savo įvartį šioje rungtynėse pelnė čekas Robertas Langas (54:26).

Pats D.Zubrus per beveik 19 minučių tris kartus smūgiavo į svečių vartus ir antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Per 32 šio sezono NHL rungtynes D.Zubrus Vašingtono "Capitals" ekipai pelnė 7 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Likusius įvarčius nugalėtojams sekmadienio mače pelnė rusas Sergejus Gončiaras (3 rezultatyvūs perdavimai), čekas Jaromiras Jagras, Kipas Milleris ir Peteris Bondra.

D.Kasparaitis per 23 minutes nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus, o trečiame kėlinyje dukart gavo po dvi baudos minutes.

Abiejų įvarčių autorius "Rangers" ekipoje - Jamie Lundmarkas (Džeimis Lundmarkas).

Kituose sekmadienio NHL mačuose Monrealio "Canadiens" savo aikštelėje 4:3 nugalėjo Čikagos "Blackhawks", o Vankuverio "Canucks" namie 1:0 privertė pasiduoti Fynikso "Coyotes" ledo ritulininkus.