Dvidešimt ketvirtąją nesėkmę šešiasdešimt antrose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Pietryčių divizione pirmaujanti Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" (66 tšk.) ekipa.

Ketvirtadienį namie Vašingtono ledo ritulininkai 2:6 (0:1, 1:1, 1:4) turėjo pripažinti antrąją poziciją Šiaurės Rytų divizione užimančio Toronto "Maple Leafs" (73 tšk.) klubo pranašumą.

Lietuvis šiame mače per 12 minučių kartą smūgiavo į varžovų vartus bei trečiojo kėlinio pabaigoje (58:23) gavo dvi baudos minutes.

Aikštelės šeimininkas įvarčius pelnė čekas Jaromiras Jagras ir Kipas Milleris.Dviejų įvarčių autorius svečių gretose - Gary Robertsas, po vieną įmušė švedai Mikaelis Renbergas ir Jonas Hoglundas, Travis Greenas (Trevis Grynas) bei čekas Robertas Reichelis.

Likusių ketvirtadienio NHL mačų rezultatai:

Detroito "Red Wings" - Edmontono "Oilers" 6:2Filadelfijos "Flyers" - Los Andželo "Kings" 5:0Nešvilio "Predators" - Kalgario "Flames" 4:1Pitsbergo "Penguins" - Kolorado "Avalanche" 2:5Čikagos "Blackhawks" - Fynikso "Coyotes" 1:2Sent Lujo "Blues" - Vankuverio "Canucks" 2:4Otavos "Senators" - Floridos "Panthers" 3:4