• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maskviečiai laiko visiškai įmanoma, kad mieste gali pasikartoti teroro aktai, panašūs į įvykdytus Maskvos teatre ir kitur. Realia grėsmę laiko 89 proc. Rusijos sostinės gyventojų, 10 proc. mano, jog ji mažai tikėtina.

REKLAMA
REKLAMA

Remiantis Visos Rusijos viešosios nuomonės tyrimo centro pateiktais duomenimis, 45 proc. apklaustų maskviečių mano, kad Maskvos teatre žuvusių įkaitų šeimoms žalą turi lygiomis dalimis atlyginti ir Rusijos, ir Maskvos vyriausybės. Trečdalis (34 proc.) teigia, kad tą turi padaryti tik federalinė vyriausybė, o 6 proc. - tik Maskvos.

REKLAMA

Paklausti, kokio dydžio kompensacija turėtų būti išmokėta žuvusio įkaito šeimai, daugelis respondentų (35 proc.) negalėjo atsakyti.

Tarp atsakymų buvo įvairių pasiūlymų: išmokėti iki 1000 dol. (5 proc.), ir iki 100 tūkst. dol.(14 proc.). ir daugiau kaip 1 mln. dol.(4 proc.)

Maskvos vyriausybė anksčiau yra pareiškusi, kad visiems įkaitams bus išmokėta 50 tūkst. rublių (5 tūkst. litų) kompensacija, netekusiems artimųjų - dvigubai didesnė.

REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtadienį Maskvos Tverės teismas atsisakė patenkinti tris iš 24 buvusių įkaitų ir jų artimųjų ieškinių Maskvos vyriausybei.

Šiuo metu Tverės teisme dar liko 37 buvusių įkaitų ieškiniai. Juos numatyta nagrinėti vasario 10 ir 13 dienomis.

Per įkaitų pagrobimą ir išlaisvinimo operaciją spalio 23-26 dienomis Maskvoje teatro centre žuvo 129 žmonės, beveik visi nuo rusų specialiųjų pajėgų paskleistų dujų, dar apie 700 nukentėjo.

"Interfax"-BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų