Terlionės buvo nuvalytos Konstitucijos prospekto ir Narbuto požeminėse perėjose, taip pat nuo Centro poliklinikos, buvusio Lietuvos kino teatro ir kitų pastatų sienų Trakų, Vilniaus ir K. Kalinausko gatvėse.
„Grafičių valymas miestui kainuoja gana brangiai – vieno kvadratinio metro ploto nuvalymas kainuoja daugiau kaip 17 eurų. Tam kasmet išleidžiama po kelias dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau čia svarbus ne tik estetinis miesto vaizdas, bet ir vilniečių saugumo jausmas, juk ištepliotos vietos tarsi sako, jog čia galima daryti pažeidimus“, – sakė Vilniaus mero pavaduotojas Gintautas Paluckas.
Vilniaus miesto savivaldybė atrinko ir daugiau vietų Senamiesčio ir Naujamiesčio rajonuos, kurios labiausiai matomos bei lankomos užsienio svečių. Jas planuojama tvarkyti šiais ir kitais metais pasitelkus ir privačių asmenų lėšas bei galimybes.
Vilnius šiemet gavo dovaną – bendrovė „Akzo Nobel Baltics“ padovanojo miestui 50 litrų specialių dažų, kuriais buvo nudažyta dažnai grafičiais ištepliojama Tūkstantmečio gatvėje esanti triukšmą mažinanti gatvės sienelė.
Savivaldybės duomenimis, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per 2016 metus užregistravo 39 pranešimus dėl grafičių piešimo neleistinose vietose. 8 –iems asmenims patrauktiems administracinėn atsakomybėn paskirti įspėjimai ir piniginės baudos.
Prieš ketverius metus savivaldybė leido legaliai piešti grafičius tam tikrose numatytose miesto vietose – kai kuriose požeminėse perėjose, ant Neries upės prieplaukos, esančios tarp Karaliaus Mindaugo ir Žirmūnų tiltų ir ant Pilaitės riedučių ir riedlenčių parko statinių. Šiuo metu mieste yra skirtos penkios legalios grafičių piešimo vietos. Likusiose septyniose galima piešti tik gavus savivaldybės pažymėjimą, kurį išduoda Saugaus miesto departamento Administracinės veiklos skyrius.