Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pralaimėjimu pradėjo naują sezoną FIBA Čempionų lygoje. Vilniečiai antradienio vakarą Italijoje F grupės rungtynėse 67:77 nusileido Emilijos Redžo „Pallacanestro“ klubui.

Kitas rungtynes „Rytas“ po kelių savaičių namuose žais prieš Vroclavo „Šlask“

O šio vakaro dvikovą „Rytas“ pradėjo gerai ir netrukus pirmavo 7:2. Bet šeimininkai greitai surado atsakymų.

Netrukus jie po atkarpos 10:0 išsiveržė į priekį bei po dešimties minučių buvo priekyje 24:21.

Antrajame kėlinyje vaizdas išliko panašus. Svečiai atrodė kovingai, bet metimai tiesiog nekrito.

O varžovai dar šiek tiek pabėgo ir vilniečiams vis teko vytis.  „Rytas“ per pirmąją mačo pusę buvo pataikęs vos vieną tritaškį iš dešimties.

„Pallacanestro“ per toli niekur nepabėgo, bet geriau išnaudodami savo progas vis vien pirmavo 41:34

Trečiasis kėlinys buvo gana klampus ir tuo pasinaudoję Lietuvos čempionai ėmė artėti, o po Margirio Normanto metimo galiausiai ir pirmavo (53:52). Tiesa, labai neilgai.

Šeimininkai čia pat įmetė tritaškį (55:53) ir prieš lemiamą ketvirtį vis dar pirmavo 57:54.

„Pallacanestro“ bandė begti, bet vilniečiai varžovų nepaleido ir likus ketvirtajame kėlinyje penkioms minutėms komandas skyrė tik taškas 64:63.

Bet daugiau „Rytas“ padaryti nesugebėjo. Varžovai pataikė tritaškį, gerai apsigynė, vėl užpuolė ir skirtumą padidino jau iki 71:63.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir vilniečiai pripažino varžovų pranašumą.

„Pallacanestro“ : Mouhamedas Faye 15 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), Jamaras Smithas 14 (3/10 tritaškiai), Michele Vitali 12, Cassiusas Winstonas 12 (6 rez. perd.).

„Rytas“: Gytis Radzevičius 14 (5 atk. kam.), , Gytis Masiulis 12 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 9 (1/7 tritaškiai), R.J.Cole‘as (1/5 tritaškiai) ir Stevenas Enochas po 8.